Americká hypotéka bez registru

Napsal admin • Oct 11th, 2011 • Rubrika: Uncategorized

Americká hypotéka bez registru je neúčelový úvěr, kdy peníze z této hypotéky můžete použít na cokoliv. U tohoto druhy Americké hypotéky není prověřován registr dlužníků.

Jak funguje Americká hypotéka ?

Americká hypotéka funguje tak, že díky tomu že budete ručit svoji vlastní nemovitostí, tak získáte docela levný úvěr z nízkým ročními úroky, kdy peníze můžete použít na cokoliv. Často se to používá na splacení druhů, rozjezd nového podnikání atd.

Americká hypotéka bez prověřování registru

Americká hypotéka bez registru je určena zejména pro lidi, kteří mají zápis v registru dlužníků. Registry dlužníků si zřídily banky aby se mohly chránit před problémovými klienty. Za zápis v registru dlužníků se bere pokud jste v negativní části registru dlužníků. Tam jste se mohly dostat pokud jste nesplácely své půjčky, úvěry nebo jiné zavázaky (vody, mobilní telefony, jízda na černo atd.)

Kdo poskytuje tyto hypotéky ?

Americká hypotéka bez registru patří mezi nebankovní hypotéky. Tyto hypotéky tedy poskytují hlavně nebankovní společnosti. A spíše ty menší nebankovní společnosti. U nebankovních společností je velmi důležité vybrat tu správnou nebankovní společnost, která nám nabídne solidní podmínky. Jednotlivé společnosti si dnes můžete pohodlně ověřit přes internet. Stačí zadat pár dotazů do vyhledávače.

Zastavení nemovitosti

U Americké hypotéky bez registru je nutné ručit nemovitostí. Na katastr nemovitostí se tedy zapíše zástavní právo, které se zase po úplném splacení hypotéky vymaže. V případě nesplácení této hypotéky by jste však mohly o svoje nemovitost přijít.Štítky: , , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.