Dovolená na splátky

Napsal admin • Oct 11th, 2011 • Rubrika: Uncategorized

Hodně cestovních kanceláří nabízí, že si můžete pořídit dovolenou na splátky. Pro některé lidí to je lákavá a tak si berou dovolenou na splátky.

Dovolená na splátky od cestovních kanceláří

Dovolená na splátky je většinou nabízena rovnou cestovními kancelářemi. Cestovní kanceláře vždy spolupracují s nějakou finanční institucí, které takové půjčky poskytuje. Pro cestovní kanceláře je to také výhodné, protože prodají více dovolených a zájezdů a díky tomu více vydělají.

Dovolená na splátky se nevyplatí

Podle mě je úplná blbost si brát půjčku na dovolenou. Dovolená je sice pěkný zážitek, ale půjčka vás pak finančně zatíží na několik dalších měsíců. A když na dovolenou nedokážeme našetřit, tak na ni prostě nemáme. Můžete jet na skromnější dovolenou po Česku. Není potřeba jezdit každý rok k moři.

Dovolená na splátky a její podmínky

Půjčky na dovolenou mají většinou docela vysoký roční úrok, protože tento druh půjčky poskytují hlavně nebankovní společnosti.  V žádném případě si neberte úvěr na směnku, který je jištěný směnkou. Je třeba si vždy hlídat podmínky ve smlouvě a vždy si smlouvu celou pořádně pročíst. Nečtení smluv by se vám nemuselo vyplatit !Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.