Úvěry pro začínajicí podnikatele

Napsal admin • Oct 11th, 2011 • Rubrika: Uncategorized

Začínajicí podnikatel to nemá při sjednávání úvěru úplně snadné. Ale možnosti jak získat úvěry pro začínajicí podnikatele tady určitě jsou.

Začínáme podnikat a potřebujeme peníze

Hodně lidí v této republice má vymyšlený nějaký podnikatelský plán, na kterém budou vydělávat. Většinou je však problém v tom, že na rozjezd nového podnikání potřebují docela dost peňez. Pokud nemají našetřeno dostatek vlastních úspor (komu se to dnes podaří ?), tak jim nezbývá nic jiného než si nějakým způsobem peníze půjčit. Nejlepší je využít účelové úvěry pro začínajicí podnikatele.

Od koho úvěry pro začínajicí podnikatele ?

Máte hned možností jak získat úvěry pro začínajicí podnikatele. První a nejvýhodnější variantou je si půjčit peníze od rodiny nebo blízkých kamaradů. Většinou po nás nebudou požadovat úrok a my tak můžeme hodně ušetřit. Ale rodina vám asi nebude schopna poskytnout nějakou větší půjčku. Druhou možností je se obrátit na banky.

Bankovní úvěry pro začínajicí podnikatele

Úvěry pro začínajicí podnikatele od bank jsou nejvýhodnější možností jak si můžete půjčit od finančních institucí. Banky jsou však při poskytování půjček začínajicím podnikatelům velmi opatrné. Budete tedy muset předložit váš podnikatelský plán a navíc budete muset ručit nějakou nemovitostí. Bez ručení nemovitostí vám banka většinou nepůjčí. Nebo vám půjčí jen menší částky.

Úvěry pro začínajicí podnikatele od kampeličky

Další možností je si vzít někaké úvěry pro začínajicí podnikatele od kampeličky. Kampeličky jsou o hodně méně přísné a poskytnou půjčky více začínajicím podnikatelům. I taddy je však třeba ručit nemovitostí. Většinou je možné si půjčit částku až do výše 5 000 000 Kč. Určitě není vhodné brát si půjčky od soukromých osob hned a podobné druhy nebankovních půjček.Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.